Na minimalnim zalihama
Šifra:
Pojedinačna cena u koju je uključen PDV od 20%, u iznosu od

Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete
159 bodovaCND™ PLEXIGEL Colour Builder – Oak Milk je gradivni gel u bočici sa četkicom koji pruža snagu, arhitekturu i elegantan prirodan izgled noktiju. Ova svetlo bež nijansa sa ružičastim podtonovima deluje kao savršeni veo boje, prilagodljiv svakom tonu kože. Formula gušće viskoznosti i samonivelirajuća struktura omogućavaju jednostavno oblikovanje apeksa, kontrolu i izgradnju ekstremnih dužina.
Kombinuje nadogradnju i boju u jednom koraku, štedi vreme u salonu i pruža dugotrajne rezultate. Kompatibilan sa CND™ SHELLAC™ Gel Polish sistemom i polimerizuje se u CND™ LED lampi. Istražen i razvijen od strane CND™ u SAD-u, PLEXIGEL je sistem zasnovan na nauci i bez kompromisa po zdravlje noktiju.
-
Pripremiti nokat i postaviti tipse ili šablone po potrebi.
-
Naneti tanak sloj CND™ PLEXIGEL Bonder-a i osušiti 10 sekundi u LED lampi.
-
Oblikovati nokte željene dužine i forme koristeći Oak Milk Colour Builder. Kratko osušiti svakih 2–3 nokta , a zatim svih 5 noktiju 1 minut.
-
Ponoviti po potrebi za dodatnu gradnju i arhitekturu.
-
Oblikovati i ispolirati turpijama i bufferima.
-
Završiti sa CND™ Shellac™ bojom ili Plexigel Top Coat-om.
Pro tip: Za rebalans boje preporučuje se nanošenje tankog sloja CND PLEXIGEL Shaper-a ili Builder-a na prirodni nokat i sušenje 1 minut.
Uvoznik: Unitech DOO, Mileve Simić 23, 21000 Novi Sad
Zemlja Proizvodnje: SAD
Proizvođač: CREATIVE NAIL DESIGN